Liqui moly | aditivi și soluții auto Liqui Moly
Liqui Moly
Aditiv motorină protecție filtru de particule DPF Protector Liqui moly
Cod: 21270
Disponibilitate: În stoc
Aditivul pentru motorină Liqui Moly DPF Protector este conceput pentru reducerea acumulării de particule în filtrul de particule diesel.
Produsul susține procesul de regenerare a filtrului DPF, contribuie la reducerea emisiilor de funingine și ajută la prelungirea duratei de viață a filtrului.
Ce beneficii oferă
-
Reduce acumularea de particule în filtrul DPF.
-
Ajută la regenerarea filtrului de particule.
-
Reduce emisiile de funingine.
-
Protejează filtrul de particule.
-
Contribuie la prelungirea duratei de viață a filtrului.
Compatibilitate și Aprobare
Produsul este recomandat pentru vehiculele diesel echipate cu filtru de particule DPF.
Nu sunt menționate aprobări sau specificații oficiale ale producătorilor auto.
Recomandare de utilizare
Utilizați produsul conform dozajului și instrucțiunilor indicate pe ambalaj.
Capacitate ambalaj: 250 ML
Recomandări
Vezi produselePachet 2 buc aditiv AdBlue Def Anti Crystal Liqui Moly 100 ml
Aditiv curățare sistem injecție Diesel-profi Liqui moly 500 ml
Aditiv ulei Liqui Moly supape hidraulice Hydro Stossel 300 ml
Pachet solutie AdBlue VW 10 L + aditiv anticristalizare Ad Blue DEF Liqui Moly 100 ML
Spray Liqui Moly Pro Line pentru curatat admisie motoare diesel si EGR 400ml
Aditiv curatare sistem injectie benzina Liqui moly Pro Line 21624
Aditiv motorina Liqui Moly curatare sistem injectie Diesel Pro Line 300 ml
Spray curățare rugină cu MOS2 (degripant) Liqui moly - 300ML 2694
Îți întreții singur motorul sau mașina? Te vom ajuta.
Primești prin e-mail cele mai bune recomandări de ulei și soluții de întreținere, ghiduri practice, noutăți despre produse și recomandări sezoniere — testate și explicate de profesioniști.





















